biuro@inprem.pl
+48 782 422 153

REALIZACJE

NASZE PORTFOLIO

Poznaj wybrane realizacje

Nasza firma ma na swoim koncie liczne realizacje, obejmujące prace projektowe i nadzory w obszarze sieci i instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, gazowych. Nasze doświadczenie obejmuje zarówno sektor publiczny, jak i prywatny. Jesteśmy gotowi do podjęcia współpracy, aby zrealizować Twoje indywidualne potrzeby i cele. Jeśli potrzebujesz firmy, która ma wiedzę i doświadczenie, aby sprostać Twoim oczekiwaniom, skontaktuj się z nami.

Realizacje projektowe

Nadzory – kierownik budowy, inspektor nadzoru

JEŚLI MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE ZAKRESU I WARUNKÓW WSPÓŁPRACY

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń lub wyślij wiadomość e-mail, a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

Jesteśmy gotowi, byś powierzył nam wykonanie projektu lub poprowadzenie nadzoru nad pracami instalacyjnymi.
A jeżeli to, czego potrzebujesz, nie mieści się w zakresie naszych standardowych usług,
wspólnie ustalimy korzystne warunki naszej współpracy.

Nam możesz zaufać

Jakość i bezpieczeństwo

Wybierając nas masz pewność, że wykonane przez nas projekty sieci i instalacji sanitarnych spełniają wszystkie aktualne normy, korzystasz z najnowocześniejszych rozwiązań – nasi projektanci odbywają regularne szkolenia i są „na bieżąco” z trendami w zakresie projektowania, a Twoja inwestycja jest bezpieczna, dzięki naszemu wsparciu w zakresie formalno-administracyjnym oraz wykonawczym.

W Inprem specjalizujemy się w projektowaniu instalacji i sieci sanitarnych na potrzeby inwestorów indywidualnych oraz generalnych wykonawców. Zdejmujemy z naszych Klientów obowiązki związane z dopilnowaniem kwestii formalnych, prowadzimy nadzory realizacji. Dzięki długoletniej działalności i rozbudowanej sieci kontaktów służymy pomocą w kontakcie ze specjalistami z branży budowlanej ze Szczecina i okolic.