biuro@inprem.pl
+48 782 422 153

INŻYNIERZE!

CIESZĘ SIĘ, ŻE TU TRAFIŁEŚ!

Witaj w AKADEMII INPREM – w miejscu, w którym:

  • Nauczysz się projektować sieci i instalacje sanitarne
  • Dowiesz się, jak możesz zdobyć uprawnienia budowlane
  • Sprawdzisz, czy praca inżyniera jest dla Ciebie
  • Znajdziesz osoby, które pomogą Ci w sporządzeniu projektu
  • Znajdziesz pomoc w założeniu i prowadzeniu własnego biura projektowego
  • Otrzymasz wsparcie techniczne i mentalne od starszych kolegów i koleżanek po fachu

Zapoznaj się z naszą ofertą i WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE:

Bezpłatna dawka wiedzy

Lubisz samodzielnie poszukiwać wiedzę? Artykuły blogowe, filmy, a może podcasty są miejscem, które często odwiedzasz? W AKADEMII INPREM również znajdziesz miejsca, w których w zaciszu własnego domu czy biura znajdziesz masę bezpłatnej wiedzy. Wystarczy do niej sięgnąć!

Grupa wsparcia na facebooku

Ty pytasz, a my odpowiadamy. Tak, w grupie wsparcia są inżynierowie, którzy na co dzień zajmują się tym, z czym masz obecnie problem. Zapraszam do dołączenia do społeczności, w której wspólnie rozwiązujemy problemy inżynierskie!

Szkolenia

Chcesz dokładnie poznać od A do Z proces tworzenia projektu budowlanego? A może szukasz kogoś, kto poświęci Ci godzinę lub więcej i pomoże rozwiązać problem w projekcie?

Wsparcie biur projektowych

Chcesz usprawnić pracę w swojej firmie? Masz zbyt wysokie koszty prowadzenia działalności? A może obecnie planujesz otworzyć własne biuro projektowe? Kliknij w grafikę i sprawdź, w jaki sposób możemy pomóc Ci prowadzić Twój biznes projektowy!

Newsletter

O mnie

Działam w branży budowlanej od 2007r przy projektowaniu i nadzorowaniu robót sanitarnych. Od roku 2011 prowadzę działalność gospodarczą. Od roku 2018 posiadam uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w branży sanitarnej. Specjalizuję się w instalacjach gazowych, oraz sieciach wodociągowych.