Regulamin

Regulamin kursu „Projektowanie Instalacji Sanitarnych”

§ 1

Definicje

Na potrzeby niniejszego regulaminu, przyjmę następujące znaczenie poniższych pojęć:

Kupujący – osoba fizyczna, osoba prawna lub ułomna osoba prawna,

Konsument – osoba fizyczna zawierająca ze Sprzedawcą umowę niezwiązaną z bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową,

Strona – strona internetowa dostępna pod adresem https://inprem.pl/akademia

Sprzedawca

INPREM sp. z o.o.

ul. Zygmunta Chmielewskiego 22A/103

70-028 Szczecin

Numer KRS: 0001019824

NIP: 9552570266

REGON: 52447368400000

§ 2

Postanowienia ogólne

Sprzedawca jest organizatorem kursu oraz świadczy na rzecz Kupującego usługę drogą elektroniczną polegającą na dostarczaniu treści cyfrowych w zakresie tego kursu. Kurs będzie odpłatny.

By korzystać z Kursu konieczne jest spełnienie następujących warunków technicznych przez komputer lub inne urządzenie Kupującego:

-dostęp do Internetu,

-standardowy system operacyjny,

-standardowa przeglądarka internetowa,

-posiadanie aktywnego adresu e-mail.

Kupujący musi podać prawdziwe dane przy składaniu zamówienia.

Kupujący nie może przesyłać treści o charakterze bezprawnym, w szczególności poprzez przesyłanie takich treści w ramach formularzy dostępnych na Stronie.

Sprzedawca dopełni wszystkich standardowych formalności, by odpowiednio zabezpieczyć dane Kupującego.

W razie jakichkolwiek nieprawidłowości Kupujący powinien poinformować Sprzedawcę.

W razie reklamacji Kupujący powinien podać imię i nazwisko, adres email lub inny sposób kontaktu. Na wszystkie reklamacje Sprzedawca odpowie najpóźniej w ciągu 14 dni od daty przesłania reklamacji. W przypadku reklamacji złożonego zamówienia należy kontaktować się ze Sprzedawcą na poniższy adres e-mail: biuro@inprem.pl

Wszystkie ceny podane na Stronie są cenami brutto.

§ 3

Prawa własności intelektualnej

Kurs stanowi utwór w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, do którego prawa autorskie przysługują Sprzedawcy.

Dalsze rozpowszechnianie Kursu przez Kupującego bez zgody Sprzedawcy stanowi naruszenie praw autorskich przysługujących Sprzedawcy do Kursu i może skutkować odpowiedzialnością cywilną lub karną.

§ 4

Zakup Kursu

W celu zakupu Kursu, Kupujący musi podjąć następujące kroki:

1. Wejść na stronę https://inprem.pl/akademia następnie wybrać jeden z dostępnych wariantów kursu.

2. wypełnić formularz zamówienia, podając dane niezbędne do realizacji zamówienia, w tym:

Adres e-mail oraz imię.

Pozostałe dane w formularzu są dobrowolne i nie mają wpływu na zakup kursu. Jest możliwość wystawienia faktury, zaznaczając odpowiednie pole. Aby otrzymać fakturę należy zaznaczyć, czy faktura ma być wystawiona na osobę fizyczną czy na firmę lub organizację. Następnie należy wypełnić wszystkie wymagane pola.

3. zaakceptować niniejszy Regulamin – akceptacja Regulaminu jest dobrowolna, ale niezbędna do dokonania zakupu,

4. Dokonać szybkiego przelewu bankowego w odpowiedniej kwocie na konto:

97 1020 4795 0000 9802 0513 2958 poprzez system transakcyjny Tpay.

5. Z tą chwilą umowę o dostarczenie treści cyfrowych w postaci Kursu uważa się za zawartą między Kupującym a Sprzedawcą.

§ 5

Realizacja Kursu

Kurs jest dostępny do korzystania z chwilą zaksięgowania kwoty w banku. Dostęp do kursu jest bez ograniczeń czasowych z zastrzeżeniem par. 6.

§ 6

Odstąpienie Konsumenta od umowy

Konsument, zawierając umowę na odległość, ma prawo odstąpić od umowy bez podawania przyczyny w terminie 30 dni od dnia zawarcia umowy, czyli od dnia w którym nastąpił przelew środków.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Aby odstąpić od umowy, Konsument musi poinformować Sprzedawcę o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia – na przykład w formie pisma wysłanego pocztą lub pocztą elektroniczną.

By zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy, by Konsument wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego Konsumentowi prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od umowy, Sprzedawca zwraca Konsumentowi wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.

§ 7

Odpowiedzialność za wady

1. Sprzedawca dołoży wszelkich starań, by kurs został dostarczany bez wad.

2. Jeżeli kurs będzie posiadał wady, Sprzedawca jest odpowiedzialny za ich usunięcie.

3. W przypadku stwierdzenia wady Kupujący powinien zgłosić tą wadę Sprzedawcy wraz z jej dokładnym opisem.

4. Kupujący może kontaktować się ze Sprzedawcą zarówno pocztą tradycyjną, jak również pocztą elektroniczną.

5. Reklamacja zostanie rozpatrzona najpóźniej w ciągu 14 dni od zgłoszenia.

§ 8

Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń

1. Sprzedawca informuje że ewentualne spory wynikłe w związku z zawartymi umowami na drodze postępowania mediacyjnego. Szczegóły zostaną określone przez strony konfliktu.

2. Konsument ma możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Między innymi, Konsument ma możliwość:

  1. zwrócenia się do stałego polubownego sądu konsumenckiego z wnioskiem o rozstrzygnięciu sporu wynikłego z zawartej umowy,
  2. Zwrócenia się do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu między Kupującym a Sprzedawcą,
  3. Skorzystania z pomocy powiatowego (miejskiego) rzecznika prawa konsumenta lub organizacji społecznej, do której statutowych zadań należy ochrona konsumentów.

3. Bardziej szczegółowych informacji na temat pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń, Konsument może szukać na stronie internetowej http://polubowne.uokik.gov.pl.

4. Konsument może również skorzystać z platformy ODR, która dostępna jest pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr. Platforma służy rozstrzyganiu sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami dążącymi do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

§ 9

Pozostałe postanowienia

1. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do wprowadzania oraz odwoływania ofert, promocji oraz do zmiany cen na Stronie bez uszczerbku dla praw nabytych przez Kupującego, w tym w szczególności warunków umów zawartych przed dokonaniem zmiany.

2. Kwestie danych osobowych zostały ujęte w Polityce Prywatności pod adresem https://inprem.pl/akademia/polityka-prywatnosci/

3. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w Regulaminie. Do umów zawartych przed zmianą Regulaminu stosuje się Regulamin obowiązujący w dacie zawarcia umowy.

4. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 01.08.2022.

Copyright © 2023 Inprem. Wszystkie prawa zastrzeżone.